‪Google+‏
שלום אורח
 
 

תקנון

תקנון האתר

כללי

אתר TWINS הינו חנות וירטואלית המציעה מוצרים ממיטב היצרנים בארץ ובעולם. (להלן: "האתר" או "החנות").

תקנון זה מהווה את הבסיס המשפטי ליחסי האתר והרוכשים. על כן, הנך מתבקש לעיין בו בקפידה ובמידה ואינך מסכים לתנאי מתנאי ההתקנון הנך מתבקש שלא לבצע רכישה באתר.
 
זכאות לביצוע רכישה

רשאי לבצע רכישה באתר כל אדם שהנו מעל גיל 18, כשיר משפטית וכן חברה המאוגדת כדין בישראל המחזיקים בכרטיס אשראי תקף ואשר בבעלותם תא דואר אלקטרוני תקף וכתובת בישראל. על אף האמור מובהר כי לא ניתן לבצע רכישה באתר באמצעות כרטיס "דיינרס".

בכל מקרה, לאתר שמורה הזכות להמנע ממכירה ו/או לבטל מכירה על פי שיקול דעתו הבלעדי.

הזמנות ומשלוח

אנו עושים כמיטב  יכולתנו על מנת שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו תמיד במלאי, יחד עם זאת, לעיתים מוצרים מסויימים אוזלים מהמלאי. במקרה כזה, נפעל לעדכן את המזמין בהקדם ואם אפשר אף להציע מוצר חלופי. במידה ותקבל את הצעתנו יעודכנו פרטי הזמנתך בהתאם. במידה ולא תהייה מעוניין במוצר חלופי, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחוייב.
צילומי המוצרים נועדו להמחשה בלבד ותיתכנה סטיות קלות בגוונים ובשאר תכונות המוצרים המצולמים.
אספקת המוצרים תתבצע על פי תנאי המשלוח המופיעים באתר. בהיעדר הוראה מפורשת אחרת, יסופקו המוצרים בתוך 7 ימי עסקים מרגע אישור ההזמנה. משלוח מחוץ לתחומי מדינת ישראל יתאפשר רק בכפוך לתיאום מראש.
איסוף עצמי יתאפשר אך ורק בתיאום מראש ובשעות הפעילות של האתר כמפורט להלן.
האתר שמורה הזכות לעדכן מפעם לפעם את מחירי המוצרים ואת דמי המשלוח, אולם המחירים התקפים ביחס להזמנה הינם המחירים שיופיעו באתר בעת ביצוע ההזמנה.
האתר לא ישא באחריות לתקלות בתהליך הזמנת המוצרים ו/או לעיכובים במועד אספקת המוצרים שייגרמו כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתנו, כגון: פגעי טבע, תקלות תקשורת, שביתה או השבתה, פעולות איבה וכיוב' וכל גורם אחר שהינו בגדר כח עליון.

מדיניות החזרות:
אתר TWINS מתחייב לנהוג בהגינות ולתת את השירות הטוב ביותר שניתן. יחד עם זאת, להלן יפורט תנאים להחזרת מוצרים:

החזרת מוצר שנרכש באתר תתאפשר בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר ובתנאי שהמוצר הוחזר מבלי שנעשה בו שימוש והוא הוחזר באריזתו המקורית, ללא פגם או בלאי ובכפוף להוראות כל דין רלוונטי, כל זאת, לאחר


יובהר, כי קיימים מוצרים שאינם ניתנים להחזרה (טובין פסידים כגון שוקולדים ו/או חבילות שי ארוזות ו/או כל מוצר אשר יוצר בהזמנה אישית).

בכל מקרה, עלות החזרת המוצר תחול על הלקוח, כמו כן, דמי המשלוח והאריזה לא יוחזרו. זיכוי כספי יננתן רק בתנאי שאתה הוא זה שרכש את המוצר ושילמת עבורו בכרטיס אשראי שנמצא ברשותך, וכן לאחר הצגת קבלת האשראי המקורית כפי שנשלחה אליך. הזיכוי יתבצע בכרטיס האשראי שבו שילמת, בלבד, ולא בשום כרטיס או דרך אחרת, בניכוי דמי משלוח וטיפול.


אחריות למוצרים הנמכרים באתר

כל המוצרים המוצעים באתר הינם חדשים לחלוטין ונהנים מכל אחריות ושירות המקובלים לאותו מוצר במהלך העסקים הרגיל. האחריות הבלעדית לגבי המידע המוצג לגבי המוצרים  הינה של היצרנים ו/או נציגיהם הרשמים בישראל ו/או הספקים הרלוונטיים בלבד ולא של האתר או מי מטעמו. יחד עם זאת, במידה ונמצאה תקלה באיזה מן המוצרים, נעשה כמיטב יכולנו בכדי להביא לתיקון המוצר בכפוף למסגרת האחריות החוקית שחלה עליו. האתר לא יהיה אחראי לכל נזק שעלול להגרם כתוצאה משימוש שגוי במוצרים.

אבטחת מידע ופרטיות באתר

לצורך הזמנת מוצרים תתבקש לספק פרטים אישיים באתר, לרבות פרטי כרטיס אשראי. במידה ולא תהייה מעוניין להשאיר את פרטי כרטיס האשראי, ציין זאת בדף ההזמנה ונציג מטעמנו ייצור עמך קשר ביום העבודה הקרוב, בכדי לבצע הזמנה טלפונית באמצעות מסירת פרטי כרטיס האשראי.

 אנו מתחייבים שלא לעשות כל שימוש במידע אלא לצורך השלמת הזמנתך (לרבות חיוב הכרטיס והשלמת המשלוח) ו/או במידה והדבר נדרש ע"פ דין.

מידע שיימסר אודות אדם אחר לצורך משלוח מתנה ישמש למטרה זו בלבד. במקרה של פנייה אלינו בדוא"ל נעשה שימוש בכתובת הדוא"ל ממנה פנית לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת. במידה ותהייה  מעוניין לקבל מידע נוסף, תוכל לידע אותנו ואנו נפעל בהתאם.

שירות לקוחות

שרות הלקוחות שלנו בטלפון: 09-7667681, פתוח בכדי לסייע בקליטת ההזמנה, מתן מענה לכל שאלה רלוונטית, לפתרון בעיות אם תתרחשה, וכן לשמוע תלונות ומחמאות. שעות הפעילות הנן 8:00-17:00

 

 

 

 דין ושיפוט:

הדין החל על תקנון זה הוא הדין הישראלי בלבד. בתי המשפט המוסמכים לידון בכל הליך משפטי מכח תקנון זה ו/או פעילות האתר הינם אך ורק בתי המשפט המוסמכים בתל אביב בלבד.
 

© כל הזכויות שמורות ל- Twins
נט-ביי בניית אתרים | עיצוב - דנה טבי